Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
25 июля 2021, 13:06

"Дельта"-штам може стати політичною загрозою для адміністрації Байдена, - WP

Швидке зростання числа випадків коронавірусу, викликаних"Дельта" -штамом, За останній місяць серйозно звернув увагу американської влади на пандемію. В результаті погіршення ситуації COVID-19 можуть знову включити до порядку денного президента США Джо Байдена.

Про це повідомляє The Washington Post.

В адміністрації Білого дому сподівалися відійти від порядку денного з коронавірусною інфекцією, зосередивши увагу на інших пунктах.

У Білому домі вищі посадові особи все більше турбуються через рівень захворюваності. Також викликає побоювання низький рівень вакцинації в низці штатів.

За даними джерел в адміністрації Байдена, команда президента була готова до сплеску захворюваності. Проте чиновники не допускали, що інфікування буде настільки масштабним.

Офіційні особи зараз вивчають моделі, які передбачають від декількох тисяч нових випадків COVID-19 до більш ніж 200 тис.кожен день восени.

Політичний консультант Корнелл Белчер звернув увагу, що, якщо хворіють сотні тисяч американців, такий розклад проблематичний для будь-якого глави держави.

Вищі посадові особи запевняють, що Байден не збирається припиняти свої зусилля з вакцинації та боротьби з пандемією.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: