Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
25 июля 2021, 11:31

На Харківщині медики перекрили трасу

У місті Валки в Богодухівському районі Харківської області медичні працівники перекрили міжнародну трасу Київ - Харків - Довжанський. Вони вимагають виплат по заробітній платі, пише Суспільне.

Трасу медпрацівники перекривали на одну годину. Рух автотранспорту в цей час не здійснювався, крім проїзду спецтранспорту.

В акції протесту взяли участь близько 150 осіб. Вони тримали в руках плакати: Врятуємо Валківську лікарню, Скороченню медиків - ні!, Гідну зарплату медикам.

Також люди ходили пішохідним переходом, скандуючи: Зарплата, Залиште робочі місця.

Учасники акції виступали не тільки за виплату заборгованості із зарплати, але і за зміну керівництва медустанови.

Директор лікарні Богдан Носатов стрверджував, що гроші виплатять наступного тижня. Він також заявив, що лікарня закриватися не буде, але при цьому готується скорочення персоналу на 50%.

"Лікарню ніхто не закриє, але, щоб укластися в наявне фінансування, доведеться скорочувати штатні одиниці... Це неправильно, нерозумно, але, на жаль, ситуація така", - пояснив Носатов.

У Валківській лікарні відсутні виплати із зарплати майже три місяці. Борг становить 5,8 млн гривень.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: