Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
25 июля 2021, 12:35

Тисячі афганців не можуть евакуюватися в США через захоплені талібами дороги

Багато жителів Афганістану, яких США погодилися евакуювати з цієї країни, у світлі наступу бойовиків радикального руху "Талібан" не зможуть приїхати в Кабул. Зі столиці їх повинна забрати американська сторона.

Про це повідомляє NBC News.

Тисячі афганців, які мають право на те, щоб США евакуювали їх з країни, тепер зіткнулися з останньою смертельно небезпечною перешкодою - дістатися до Кабула, не будучи захопленими або вбитими рухом "Талібан".

За даними NBC, деякі жителі країни повідомили американській владі, що не можуть прибути в Кабул, оскільки дороги вже контролюють таліби. Десятки афганців звернулися до благодійних організацій в США за фінансовою допомогою. Вони заявляють, що не можуть самостійно оплатити поїздку в афганську столицю.

У публікації наводиться коментар американського чиновника. Він констатував, що США вже майже не мають військової присутності в Афганістані і "не можуть забезпечити транспортування" евакуйованих осіб.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: