Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
27 июля 2021, 14:08

США не знімуть обмеження на поїздки через штам "Дельта"

США не знімуть обмеження на поїздки через штам "Дельта". Це рішення було прийнято після засідання Білого дому на високому рівні в п'ятницю.

Про це повідомляє Reuters.

Це означає, що давні обмеження на поїздки, які не дозволяли більшій частині населення світу в'їжджати в Сполучені Штати з 2020 року, не будуть скасовані в короткостроковій перспективі.

"Враховуючи те, де ми знаходимося сьогодні зі штамом "Дельта", ми збережемо існуючі обмеження на поїздки на даний момент", - заявила раніше прес-секретар Білого дому Джен Псакі. - "Через штам "Дельта" випадки захворювання в США зростають, особливо серед нещеплених, і в найближчі тижні це зростання, ймовірно, продовжиться".

Авіакомпанії протягом декількох місяців активно лобіювали рішення Білого Дому про зняття обмежень, а тепер галузі доведеться почекати як мінімум до вересня для його можливого перегляду.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: