Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
27 июля 2021, 10:11

У ПАР випустили першу партію COVID-вакцини

У систему охорони здоров'я ПАР надійшла перша партія вакцини від коронавірусу, яку виготовили в країні. Про це повідомляє радіостанція EWN у понеділок, 26 липня.

"Наше підприємство в місті Гкеберха (колишній Порт-Елізабет. - Ред.) випустило свою першу партію вакцини за технологією фармгрупи Johnson & Johnson. Усі 1,45 млн доз вакцини, які було виготовлено, розподілять на цьому тижні між центрами щеплення в різних частинах країни", - сказав представник південноафриканської фармацевтичної компанії Aspen Ставрос Ніколау.

За його словами, завод у Гкеберсі протягом року планує щомісяця випускати до 25 млн доз препарату. Препарат поставлятимуть в інші країни Африки і за її межі.

Відзначимо, що минулого тижня уряд ПАР оголосив, що в Кейптауні в 2022 році почнуть виготовляти вакцини від коронавірусу Pfizer-BioNTech для африканських країн


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: