Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
27 июля 2021, 10:34

Диспетчер, який посадив літак із Протасевичем, покинув Білорусь - ЗМІ

Білоруський авіадиспетчер Олег Галєгов, який примусово посадив у Мінську літак з опозиційним журналістом Романом Протасевичем, покинув країну. Про це повідомляє Наша Нива в понеділок, 26 липня.

Як заявили диспетчери Білаеронавігації, Галєгов виїхав з Білорусі разом із сім'єю. Він працював диспетчером в країні як мінімум з 2010 року. На початку липня мав після відпустки вийти на зміну, його прізвище стояло в розкладі чергувань, але колеги його так і не побачили.

"Ходять чутки, що він зник. Колеги не можуть із ним зв'язатися: до нього неможливо додзвонитися, він повидаляв свої соціальні мережі. Начальство офіційно нічого нам не говорило", - заявив виданню його колега.

Він додав, що Галєгов міг "перестрахуватися та залишити країну". У свою чергу, в керівництві Білаеронавігації нічого не знають про його зникнення чи звільнення. Інший колега підтвердив, що той поїхав до родичів у Грузію.

На цей момент журналісти не можуть зв'язатися ні з Галєговим, ні з його дружиною. Вони не відповідають на дзвінки, а також видалили акаунти в соцмережах.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: