Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
27 июля 2021, 11:51

Зеленський провів кадрові перестановки в СБУ

Президент Володимир Зеленський прийняв низку рішень про вищих посадових осіб Служби безпеки України. Про це повідомлено на сайті глави держави в понеділок, 26 липня.

Зокрема, указом президента Руслана Баранецького звільнено з посади першого заступника голови СБУ і звільнено від виконання обов'язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Василь Малюк є звільненим з посади першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління з боротьби з корупцією і організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Сергія Андрущенка звільнили з посади заступника голови СБУ, його переведено на посаду першого заступника глави СБУ і керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки.

Крім того звільнено начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олексія Корнійчука і Віталія Монастирецького - з посади начальника Управління СБУ в Чернівецькій області.

Відзначено, що основна мета глави держави під час прийняття цих кадрових рішень - забезпечити готовність СБУ до системної трансформації, яка відповідає змісту реформи відомства. Відповідний законопроект опрацьовують у Верховній Раді.

"Ніякої альтернативи реформі Служби немає, і не буде. Тільки парламент проголосує за реформу, ми повинні почати трансформацію в перший же день, не втрачаючи часу на адаптацію до прийнятого рішення", - відзначив Володимир Зеленський.

Він зазначив, що вже зараз робота СБУ має посилюватися з урахуванням майбутніх змін. Держава вимагає набагато інтенсивнішої діяльності СБУ у виконанні завдань, які поставлено законом, додав Президент.

"Друге завдання - суттєва активізація боротьби з контрабандою. Темп роботи проти контрабанди, який ми бачимо зараз, не може нікого влаштовувати", - підкреслив Володимир Зеленський.

За експертною оцінкою, через дії контрабандистів держава щороку втрачає до 300 млрд гривень. Фундаментом для протидії такій деструктивній ситуації має бути посилення роботи СБУ.

"Конкретний результат повинен бути відчутним як на кордоні, так і у всіх інститутах держави, які є відповідальними за чистоту економічних процесів", - резюмував Президент.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: