Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
28 июля 2021, 13:20

Питання тарифів на електроенергію вирішать на РНБО

Питання тарифів на електроенергію для населення розглянуть на засіданні РНБО. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в ході форуму Україна 30 в середу, 28 липня.

"Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію для людей не піднімалися. По-друге, це фейкова інформація, що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищими. Сильно підміняють поняття, тому що для якихось підприємств щось зростає, але я б тут не говорив би про суспільство", - зазначив Зеленський.

Президент повідомив, що попросив винести це питання на засідання РНБО цього тижня, "щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів не буде".

"Я вважаю, що у нас є населення, яке не може собі дозволити платити навіть 1,68 гривень. Тому РНБО розглядатиме це питання і розглядатиме можливе зниження ціни на електроенергію для цих категорій населення", - додав Зеленський.

Тим часом, на порядку денному засідання уряду винесено постанову про продовження терміну дії існуючого тарифу на електроенергію ще на місяць - до вересня.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: