Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
29 июля 2021, 09:00

ОБСЄ за добу виявила понад 200 порушень на Донбасі

Організація з безпеки і співробітництва в Європі зафіксувала на Донбасі понад 200 порушень режиму припинення вогню. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 28 липня.

Зазначається, що в Донецькій області зафіксували найбільше порушень - 149, у тому числі 21 вибух невизначеного походження.

Найбільш неспокійною була ситуація в районі Гнутового і на ділянці розведення сил у районі Петровського. Біля Гнутового спостерігачі зафіксували боєприпаси і вибух невизначеного походження. А в окупованому Петровському - боєприпаси.

У Луганській області ОБСЄ зафіксувала 76 порушень режиму припинення вогню, у тому числі 12 вибухів - два розриви боєприпасів і 10 вибухів невизначеного походження.

"Всі ці порушення сталися на північний схід і північний захід від ділянки розведення в районі н. п. Золоте", - йдеться в повідомленні.

У цьому районі помітили освітлювальні ракети, вибухи і боєприпаси. Також у районі Попасної і Золотого були чутні черги зі стрілецької зброї.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: