Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
29 июля 2021, 11:28

Смерть дитини у фонтані Дніпра: влада хоче заборонити купатися в них

Прокуратура розпочала перевірку безпеки міських фонтанів після того, як в одному з них смертельно травмувалася чотирирічна дитина. Про це в середу, 28 липня, повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

Зазначається, що через трагедію міська влада хоче заборонити гратися у фонтанах.

Тим часом, директор комунального підприємства Дніпровського міськради Олексій Прохоров заявив, що фонтани в принципі є об'єктами підвищеної небезпеки, і купатися в них небезпечно, повідомляє Днепр.Оперативный.

"У нас є один фонтан у місті, у тому ж сквері Прибережний, який спеціально сконструйований для того, щоб у ньому купалися діти. Там поверхня неслизька, абсолютно безпечна будова, діти там можуть цілком спокійно купатися", - повідомив він.

Чиновник додав, що на найближчій сесії міськради Дніпра може проголосувати за введення великих штрафів за купання у фонтанах, а також встановлення попереджувальних табличок біля них.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: