Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Региональные
31 июля 2021, 09:00

У Азовському морі пройшли нічні навчання прикордонників і ВМС

В Азовському морі в ніч на п'ятницю, 30 липня, відбулися тактичні навчання Об'єднаних сил, повідомляє Держприкордонслужба.

Відзначається, що корабельно-катерний склад Маріупольського загону морської охорони і підрозділи Військово-морських сил ЗСУ відпрацювали злагодженість спільних дій із протидесантної оборони узбережжя Азовського моря.

Вночі кораблі і катери морської охорони вийшли в море для відпрацювання бойових маневрів. Їх було розділено на тактичні групи. Одні забезпечували безпеку судноплавства, перекривали райони проведення стрільб, обстежували прибережні води, аби рибалки-любителі випадково не потрапили в зону висадки десанту. Інші доставляли штурмові підрозділи до берега і надавали вогневу підтримку з моря.

Під час артилерійських стрільб кораблі морської охорони відпрацювали попереджувальну стрільбу по судну-порушнику, ураження надводної цілі і ліквідацію плавучої міни.

На місці проведення стрільб вахта кораблів морської охорони зафіксувала наближення корабля берегової охорони Прикордонної служби ФСБ РФ.

Відзначається, що незважаючи на часті провокації росіян в акваторії Азова, учасники навчань були готовими реагувати на зміни в обстановці, але російський корабель ліг у дрейф і стежив з відстані близько шести морських миль.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: