Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
01 августа 2021, 16:33

Словаччина відкрила КПП для автобусів з України

З 1 серпня Словаччина відновила пасажирські перевезення з України. Про це повідомляє Держприкордонслужба в неділю.

"Згідно з повідомленням словацької сторони, з 07:00 (за київським часом) відновлюється пропуск міжнародних автобусів, що здійснюють регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, через пункт пропуску Вишнє Нємецке (з української сторони - пункт пропуску Ужгород)", - йдеться в повідомленні.

Уряд Словаччини при цьому зазначає, що на осіб, які прибувають на територію їхньої держави, будуть поширюватися карантинні заходи.

Зокрема, всі не вакциновані особи у віці від 18 років (за деякими винятками) повинні будуть пройти ізоляцію протягом двох тижнів. Ізоляція може проходити як в домашніх умовах, так і в відповідних установах.

Вийти із самоізоляції буде можна, якщо за цей час у прибулого не буде виявлено симптомів захворювання COVID-19 або якщо буде отримано негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не раніше п'ятого дня після прибуття на територію Словаччини.

Також словацькі прикордонники нагадують про необхідність завчасної реєстрації всіх мандрівників у віці від 12 років на урядовому сайті.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: