Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Происшествия
03 августа 2021, 17:16

У Зеленського відреагували на смерть Шишова

Президент Володимир Зеленський взяв під особистий контроль розслідування вбивства голови громадської організації Білоруський дім в Україні Віталія Шишова. Про це у вівторок, 3 серпня, повідомив спікер Зеленського Сергій Нікіфоров.

"Ми пильно стежимо за висновками поліції, президент, звісно, тримає цю справу на контролі. Тут єдине, що можна сказати, що нам, дійсно, важливо показати, що Україна підтримує народ Білорусі і нам дуже важливо, щоб білоруси після подій літа і осені минулого року приїздили в Україну, щоб вони відчували себе в безпеці", - сказав він.

Нікіфоров додав, що якщо до смерті Шишова причетні спецслужби, тоді буде реакція Зеленського.

Нагадаємо, глава Білоруського дому зник напередодні в Києві. Шишов відправився на пробіжку і не повернувся. Сьогодні його знайшли повішеним у лісосмузі недалеко від будинку, де він проживав.

Правоохоронці розглядають дві версії смерті Шишова - самогубство або навмисне вбивство. На його тілі були виявлені садна.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: