Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
03 августа 2021, 09:50

У МОЗ повідомили, куди можуть летіти вакциновані українці

У Міністерстві охорони здоров'я оновили інформацію про те, куди українці можуть поїхати вже зараз. Відповідні дані відомство розмістило на своїй сторінці в Facebook.

У МОЗ уточнили, що переважній більшості європейські країни готові впускати наших громадян, якщо вони вакциновані однією з сертифікованих на території ЄС вакцин - Pfizer&BioNTech або Spikevax від Moderna або AstraZeneca.

Серед них: Франція, Іспанія, Болгарія, Швеція, Німеччина, Фінляндія, Румунія, Греція, Австрія, Сербія, Грузія, Литва, Латвія, Хорватія, Боснія, Туреччина, Словенія, Чорногорія, Люксембург, Боснія і Герцоговина.

Із закінченим курсом вакцинації препаратом CoronaVac можна їхати до Франції, Румунії, Литви, Латвії, Хорватії, Люксембургу.

У МОЗ уточнили, що в Данію, Нідерланди, Італію, Албанію українці можуть їхати без сертифікатів про вакцинацію.

Там же зазначили, що в ті країни, які все ж вимагають довести те, що людина пройшла повний курс вакцинації, слід мати англійський переклад документа.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: