Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 августа 2021, 15:37

МОЗ розповіло, скільки ще носити маски

Громадяни України зможуть більше не носити захисні маски, якщо в країні буде високий рівень вакцинації або ж світові вийде здолати коронавірус. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін, пише ТСН.

Він підкреслив, що навіть ті українці, які отримали дві дози COVID-вакцини, зобов'язані носити маски.

"Не дивлячись на вже проведену вакцинацію, на те, що частина людей, які перехворіли, навіть на тлі поліпшення епідемічних показників, міжнародні організації, ВООЗ, CDC вводять додаткову норму навіть для вакцинованих людей продовжувати носити маски. Особливо, коли ми знаходимося в замкнутому просторі або якщо недостатній рівень вентиляції і ми не можемо гарантувати, що люди не заразяться", - сказав Кузін.

Що стосується носіння масок у приміщеннях, заборони на їх зняття не буде ще довгий час.

"Для закритих приміщень швидше за все маски залишаться ще на довгий час, поки ми не досягнемо адекватних рівнів вакцинації або поки весь світ не розпрощається з коронавірусною хворобою", - підкреслив головний санітарний лікар.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: