Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 августа 2021, 12:25

В Україні спрогнозували терміни спалаху COVID-19

В Україні в найближчі два тижні слід очікувати спалах захворюваності на коронавірус. Про це в середу, 4 серпня, заявили фахівці Київської школи економіки.

Експерти зазначають, що на подальше зростання захворювання вказує збільшене число госпіталізацій з діагнозом коронавірус.

За словами керівника Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрія Ганіченка, в зоні ризику знаходяться Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Житомирська, Закарпатська та Хмельницька області, які становлять половину всього зростання госпіталізацій в країні.

Регіонами "тимчасової безпеки" є Київ, Полтавська, Сумська та Чернігівська області, які "тиждень за тижнем показують коливання в бік зменшення на плато".

"Фактично всі регіони повільно ростуть. Це означає, що спалах захворюваності в Україні може початися протягом найближчих двох тижнів", - заявив Ганіченко.

Аналітик КШЕ зазначає, що в середньому кількість померлих від коронавірусу за добу становить 15 осіб, водночас, зростає зайнятість реанімаційних ліжок і ліжок "з киснем".


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: