Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 августа 2021, 11:41

У Токіо зафіксовано антирекорд заражень COVID за добу

У Токіо (Японія), де проходять літні Олімпійські ігри, добовий приріст нових виявлених випадків зараження коронавірусом вперше перевищив 5 тисяч. Це стало абсолютним максимумом за весь час пандемії. Про це повідомив телеканал NHK.

Зазначається, що в середу, 4 серпня, в країні було зафіксовано максимум добового приросту заражень COVID за весь час пандемії (більш як 14,2 тис. випадків).

Усього з початку пандемії в Японії зафіксовано 970 тис. випадків інфікування коронавірусом і 15,2 тис. летальних випадків. Одужали близько 853 тис. осіб, які заразилися, 777 пацієнтів зараз перебувають у важкому стані.

Зазначимо, що в Токіо з 12 липня діє режим надзвичайної ситуації у зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки. Він передбачає заборону на продаж алкоголю в закладах громадського харчування і обмеження на допуск глядачів на масові заходи. З цієї причини Олімпіада в столиці Японії з 23 липня по 8 серпня триває без глядачів.

Загальна кількість випадків зараження COVID-19 серед акредитованих на літні Олімпійські ігри в Токіо зросла до 353.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: