За два роки 35 нардепів жодного разу не виступили в Раді. Ірта-Fax
Приєднуйтесь до нас: Facebook YouTube
Вибір за датою
Цитата дня
Уся пи*дота, що краде гроші на війні, мусить знати: ми вас, упирі та бля*і, на олівець кровʼю своєю пишемо. Сторінок там вже не мало... Ті з нас, хто повернеться з війни живим, знайдуть кожного. Тікайте не озираючись. А краще застрельтеся. У*обки.
МАДЯР 07.01.2024
Суспільна думка
Политика
08 сентября 2021, 15:30

За два роки 35 нардепів жодного разу не виступили в Раді

Народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич найбільше з усіх говорив у Верховній Раді дев'ятого скликання. Його виступи за 2 роки роботи парламенту разом тривали майже 16 годин. Про це йдеться в опублікованому в середу, 8 вересня, дослідженні Громадського руху Чесно, який проаналізував стенограми засідань ВР за 2 роки.

Найбільшу кількість виступів за 2 роки роботи Ради очікувано має керівництво парламенту, яке веде і модерує засідання. Це - спікер Дмитро Разумков і перший заступник Руслан Стефанчук - 1 365 і 844 відповідно.

На третьому місці за кількістю виступів - нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич (723 виступи за 2 роки).

Друге місце за тривалістю виступів - у заступника голови ВР, представника партії Батьківщина Олени Кондратюк. Вона також і найдовше серед інших виступала серед жінок-депутаток у парламенті - більше 12 годин за 155 виступів. Чесно відзначає, що значна частина виступів Кондратюк пов'язана з тим, що вона зачитує п'ятничні звернення депутатів у парламенті.

На третьому місці за часом виступів ще один представник ОПЗЖ Олександр Колтунович - у нього 497 виступів упродовж 2 років роботи парламенту, які разом забрали більше 10 годин.

Водночас за 2 роки роботи парламенту 35 нардепів жодного разу не виступили ні з трибуни, ні з місця, принаймні це не зафіксовано в стенограмі засідання ВР.

Також 36 нардепів за 2 роки діяльності виступили тільки один раз. Серед них, наприклад, лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук. Єдиний його виступ у 2019 році було присвячено імплементації "формули Штайнмаєра" в українському законодавстві.

Водночас депутатів-мовчунів немає в трьох фракціях - Батьківщині, Європейській солідарності і Голосі.


+Поширити: