Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
17 сентября 2021, 10:00

Під час землетрусу в Китаї стався витік 150 тонн алкоголю

У результаті сильного землетрусу в південно-західній китайській провінції Сичуань понад 150 тонн міцного алкоголю витекло з ємностей. Про це в четвер, 16 вересня, інформувало видання South China Morning Post.

Відзначається, що інцидент стався на складі компанії-виробника Luzhou Chennianjiao в місті Лучжоу. Через сейсмічну активність понад 170 великих керамічних ємностей із китайською горілкою (байцзі) тріснули.

"Як тільки надійшла інформація про те, що сталося, ми негайно направили фахівців і рятувальників на місце події. Ми вжили заходів, щоб розбавити алкоголь. Таким чином була усунена небезпека його займання", - розповів глава управління з надзвичайних ситуацій міста Лі Хуагуей.

Для відкачування легкозаймистої рідини були використані спеціальні насоси, захищені від вибухів. Завдяки таким заходам рятувальники повністю усунули загрозу для безпеки місцевих жителів, запевнив чиновник.

Уцілілі ємності зі спиртним перемістили в безпечне місце.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: