Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
17 сентября 2021, 11:00

Зеленський створив групу із протидії ПП-2

У зв'язку з реалізацією проекту Північний потік-2, який несе пряму загрозу національній безпеці і безпеці України та Європи, президент Володимир Зеленський створив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо нейтралізації відповідних ризиків. Про це в четвер, 16 вересня, повідомила прес-служба глави держави.

"Робоча група повинна підготувати пропозиції про заходи щодо запобігання та мінімізації негативних наслідків для держави від споруди газопроводів і розробити пропозиції щодо зменшення окремих загроз у сфері безпеки та енергетичній сферах", - йдеться в повідомленні.

Згідно з розпорядженням №545/2021-рп, групу очолив голова Офісу президента Андрій Єрмак. До її складу, зокрема, увійшли голова Служби безпеки України Іван Баканов, глава правління НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко, міністр енергетики Герман Галущенко, секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов.

При цьому зазначено, що керівник робочої групи в разі потреби може вносити зміни до її складу і залучати до роботи представників органів виконавчої влади, наукових установ, громадських об'єднань, а також незалежних експертів.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: