Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
19 сентября 2021, 09:00

Pfizer відкликала онкогенний препарат проти куріння

Американська компанія Pfizer відкликала з продажу всі запаси препарату проти куріння Chantix (у Європі має назву Champix) після виявлення в ньому хімічних речовин, які можуть викликати онкологічні захворювання, пише Reuters з посиланням на прес-службу компанії 19 вересня.

Агентство зазначає, що Pfizer припинила поставки препарату в червні і попросила дистриб'юторів препарату зупинити продажі.

При цьому в компанії запевнили, що ризику швидкого розвитку хвороби у пацієнтів немає. Там рекомендували продовжувати приймати препарат за рецептом, а потім звернутися до лікаря для заміни на інші ліки.

Препарат був схвалений Федеральним агентством США з продуктів харчування і лікарських засобів у 2006 році. Його прописують особам від 18 років для допомоги в боротьбі з курінням. Зазвичай пацієнти приймають препарат від 12 до 24 тижнів.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: