Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
19 сентября 2021, 10:00

Жителям ОРДЛО роздають паспорти РФ для голосування

Громадян України з тимчасово непідконтрольних уряду територій Донбасу звозять у Ростовську область і видають їм російські паспорти, щоб вони брали участь у виборах в органи влади РФ. Про це повідомляє Дождь в суботу, 18 вересня.

Зокрема, один з "виборців" розповів журналісту, що отримав паспорт у Матвєєво-Курганському сільському поселенні, коли туди приїхав. Чоловік нібито сказав, що дуже радий, що у нього є можливість проголосувати на російських виборах.

Видання Кавказький вузол пише, що напередодні російські паспорти отримали близько 400 жителів ОРДЛО. Відразу після цього людей на автобусах повезли на виборчі дільниці в Ростовській області.

Перш ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін анонсував, що організував 825 автобусних і 12 залізничних "рейсів" у Ростовську область, щоб жителі захоплених українських територій з паспортами РФ проголосували на російських виборах.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: