Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
19 сентября 2021, 13:00

На Харківщині встановили національний рекорд із пересвисту

У місті Валки на Харківщині 375 дорослих і дітей одночасно свистіли на традиційній глиняній іграшці - валківському свистку. Подію внесено до Національного реєстру рекордів України, повідомило в суботу, 18 вересня, агентство Укрінформ.

Як розповіла організатор рекорду, директор Валківської районної дитячої школи мистецтв Ольга Тимошенко, наймасовіший пересвист на глиняних звукових іграшках влаштували 16 вересня - до 375-річчя міста. Спеціально до свята організатори виготовили відповідну кількість свистків.

"У рекорді взяли участь усі охочі, від молодих учасників (від трьох років) до валківчан поважного віку. Це був пересвист, досить гучний. <...> Цей елемент культури - свисток - є нашим корінням, у кожному з нас є зерно гончара, гончарями Валківщина славилася", - зазначила Тимошенко.

У свою чергу керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова підкреслила, що особливо цінним є те, що рекордом стало саме звучання традиційної глиняної іграшки.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: