Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 сентября 2021, 19:00

Керівників двох наукових інститутів звинувачують у розтраті 42 млн

Колишньому гендиректору держустанови Інститут охорони грунтів, а також екс-керівнику держпідприємства Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою оголосили про підозру в службовій підробці і розтраті бюджетних коштів. Про це в понеділок, 20 вересня, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, державні інститути проводили загальнонаціональну грошову оцінку земель сільгосппризначення за бюджетні кошти, на які з державного бюджету було виділено 140 млн грн. Оцінка складалася з декількох етапів, один з яких - грунтові обстеження.

"З метою створення видимості діяльності з оцінки земель в офіційні документи були внесені недостовірні дані про кількість відібраних зразків ґрунту і вартості цих робіт. Насправді роботи виконувалися частково або взагалі не проводилися. Внаслідок дій посадовців державі було завдано збитків на суму близько 42 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що викриття проводили прокурори спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції при оперативному супроводі Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: