Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
21 сентября 2021, 11:00

ЦВК Росії озвучило підсумки виборів до Держдуми

Центральна виборча комісія Росії завершила підрахунок підсумків голосування на виборах до Держдуми РФ. Результати опубліковані на сайті ЦВК.

На виборах перемогла партія Единая Россия з результатом 49,82% голосів. Далі йдуть КПРФ, - 18,93%, ЛДПР - 7,55%, Справедливая Россия - Патриоты - За правду - 7,46% и Новые люди - 5,32%.

Кандидати від Единой России зберегли також першість у 198 одномандатних округах, кандидати від КПРФ - в дев'яти, від Справедливой ​​России - у восьми округах. У ЛДПР два кандидати-лідери в одномандатних округах, у Родины, Гражданской платформы та Партии Роста по одному кандидату-лідеру.

У Держдуму РФ також проходять п'ять самовисуванців в одномандатних округах. З них троє - в Москві: це координатор пошуково-рятувального загону Ліза Алерт Олег Леонов, телеведучий Анатолій Вассерман і актор Дмитро Пєвцов.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: