Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
24 сентября 2021, 15:00

Рада не має наміру переголосовувати закон про олігархів

Закон про олігархів не будуть переголосовувати. Про це в п'ятницю, 24 вересня, заявив представник президента в КСУ Федір Веніславський, пише РБК-Україна.

Він нагадав, що в законопроекті врахували три суперечливі правки про те, хто має визначати орган, який визначатиме олігархів.

"Нам потрібно всього лише, застосувавши статтю 131 Регламенту, переголосувати одну статтю закону, де виявилися суперечливі поправки, в тій редакції, яку запропонував комітет", - пояснив Веніславський.

Також він повідомив, що правку спікера Дмитра Разумкова №398 профільний комітет відхилив.

"Була допущена технічна помилка секретаріатом комітету. Комітет цю поправку відхилив. Але в результаті людського фактора співробітники секретаріату внесли її як враховану. Саме через це вийшли протиріччя", - пояснив Веніславський.

За його словами, саме Разумков має призначити голосування за спірною статтею.

У свою чергу, нардеп Данило Гетманцев повідомив, що правову колізію можна виправити шляхом відхилення однієї із правок або ж внесенням змін до документа після того, як він набуде чинності. "Закон через півроку буде чинним, тому ніяких проблем з цим немає", - сказав він.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: