Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 сентября 2021, 10:00

На Шрі-Ланці помер творець "зілля" від COVID-19

На Шрі-Ланці від коронавірусної інфекції помер шаман Еліянта Вайт, який нібито створив "чарівне зілля", що захищає людину від COVID-19. Про це в четвер, 23 вересня. повідомляє BBC.

Свого часу він пропонував вилити в річки достатню кількість зілля, яке він створив. Шаман вважав, що так можна зупинити пандемію, і не тільки в його країні, а й в Індії.

Він заявляв, що рецепт зілля прийшов йому уві сні. Йому довіряли чиновники. Зокрема, його відвар публічно схвалювала екс-міністр охорони здоров'я Павітра Ванніараччі, яка згодом два тижні провела у відділенні інтенсивної терапії з коронавірусом.

Відомо, що коронавірус у 48-річного Еліянти Вайта виявили на початку цього місяця, а після госпіталізації його стан погіршився. 22 вересня його родина повідомила, що чоловік помер від наслідків COVID-19.

Свої співчуття із приводу смерті народного лікаря висловив, зокрема, прем'єр-міністр Шрі-Ланки Махінда Раджапакс, якій свого часу навіть звертався до Вайта за консультаціями.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: