Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
24 сентября 2021, 12:00

Комаровський розповів, скільки українців мають антитіла до COVID-19

Близько половини українців уже мають антитіла до коронавірусної інфекції. Про це в четвер, 23 вересня, заявив на каналі Україна 24 заслужений український педіатр Євген Комаровський.

Він же висловив упевненість, що через півроку-рік у всіх громадян уже будуть антитіла до COVID-19.

"У нас як мінімум 40-45 відсотків населення України, очевидно, має вже антитіла, плюс вакцинація 10 млн оіб, плюс якщо ми будемо продовжувати вакцинацію, тоді точно через півроку-рік прийдемо до того, що в кожного громадянина будуть антитіла. Тому зараз треба не угробити економіку, не угробити дітей без освіти, не втратити те, що є - лікарів, вчителів. Треба просто вкладати гроші в допомогу", - відзначив медик.

Комаровський відзначив, що в Україні вікова категорія 70+ активно не хоче вакцинуватися. А ось особи від 20 до 35 років активно роблять щеплення від хвороби і хочуть захиститися.

Лікар упевнений, що залишати ситуацію просто так не можна. А продумати заохочення для пенсіонерів, наприклад матеріальні.

"Можна виділити "винагороду" в розмірі 5 тисяч гривень, якщо пенсіонер отримає обидві дози вакцини від коронавірусу", - запропонував медик.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: