Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
04 октября 2021, 10:30

КНДР має намір відновити зв'язок з Південною Кореєю

У КНДР заявили, що всі міжкорейські канали зв'язку будуть відновлені вранці 4 жовтня. Про це повідомляє РИА-Новости з посиланням на агентство Ренхап.

Повідомляється, що спочатку ця ініціатива була висунута північнокорейським лідером Кім Чен Ином. У Південній Кореї її підтримали.

Раніше заступник завідувача відділом ЦК Трудової партії Кореї, сестра лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Е Чжон заявляла, що Пхеньян готовий до діалогу з Сеулом і "вважає оголошення припинення війни цікавою пропозицією і хорошою ідеєю, але у відповідний час і при дотриманні необхідних для такого обговорення умов". Серед умов вона назвала відсутність ворожості з боку Південної Кореї, взаємоповага і відмова від упереджень, "несправедливих подвійних стандартів".

Також вона заявила, що Північна Корея готова не тільки проголосити мир з Південною Кореєю, а й відновити міжкорейський офіс зв'язку та провести саміт керівників країн.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: