Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 октября 2021, 12:30

Данілов: Пік нової COVID-хвилі в України попереду

Пік захворюваності на коронавірус в України ще попереду. На кінець жовтня прогнозується заповненість місць в лікарнях на 50-55 тисяч. Про це у вівторок, 5 жовтня, заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу в Офісі Президента, передає LB.

Він зазначив, що в цілому у країні підготовлено 80 тисяч ліжок для хворих на коронавірус.

Данілов також зазначив, що сьогодні система охорони здоров'я в Україні підготовлена ​​набагато краще, ніж коли епідемія починалася.

Секретар РНБО продемонстрував журналістам систему Сота, яка діє для інформування вищого керівництва країни про оперативну ситуацію. Посилання на Соту міститься на офіційному сайті РНБО, більшість інформації є відкритою.

"Ви можете подивитися всі дані в країні - в якій області, в якому місті, містечку, в якій лікарні скільки місць. Також є інформація щодо вакцинації - первинна, вторинна, вікові категорії тощо. Інформація оновлюється щодня опівночі", - сказав Данілов.

Він також додав, що ситуація з коронавірусом на тимчасово окупованих територіях моніториться. Наразі вона, за словами Данілова залишається дуже напруженою.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: