Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
06 октября 2021, 17:00

Двом працівникам Укрексімбанку підготували підозри

Прокурори підготували підозри двом працівникам державного Укрексімбанку у зв'язку з нападом на журналістів програми Схеми під час запису інтерв'ю. Про це сказала прес-секретар Київської міської прокуратури Надія Максимець, повідомляє Інтерфакс-Україна в середу, 6 жовтня.

"Зараз підготовлено підозри двом особам. Мені зараз невідомо, чи знаходяться ці особи на місці роботи. Хоча один з них склав повноваження, це не означає, що він не повинен бути на робочому місці, тому ми сподіваємося, що нам вдасться його знайти в службовому приміщенні і зробити ці процесуальні дії (вручення підозри. - Ред.)", - сказала вона на акції, яка була організована на підтримку журналістів Радіо Свобода.

За словами Максимець, кримінальне провадження розслідується за статтею про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.1, 3 ст.171 КК України).

Раніше стало відомо, що наглядова рада Укрексімбанку відсторонила голову правління Євгена Мецгера на період розслідування нападу на журналістів програми розслідувань Схеми і призначила виконувачем обов'язків голови правління члена правління Сергія Єрмакова.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: