Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Конференции
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
08 октября 2021, 10:00

Названо спосіб уникнути тяжкого перебігу COVID-19

Уникнути тяжкого перебігу захворювання на коронавірус може допомогти регулярна гігієна порожнини рота. Про це в четвер з посиланням на дослідження єгипетських вчених пише Daily Mail.

Зокрема, вчені Каїрського університету стверджують, що рот може виступати резервуаром для вірусу, що робить високе "вірусне навантаження" на тих, хто заразився, збільшуючи концентрацію вірусних частинок в рази.

Дослідники перевірили свою теорію на групі з 86 пацієнтів з коронавірусом, які до того ж страждали від серцевих захворювань.

Оцінивши стан гігієни порожнини рота пацієнтів і тяжкість їхніх симптомів, вчені дійшли висновку, що чим більше часу людина приділяє гігієні ротової порожнини, тим легше у неї протікає COVID-19, тим менше в її організмі запальних процесів, викликаних цією інфекцією, і тим швидше вона одужує.

На цьому тлі автор дослідження доктор Ахмед Мустафа Басуоні наголосив, що використання рідини для полоскання рота може забезпечити людям в разі зараження більш легкі симптоми.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: