Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
12 октября 2021, 12:00

Європа може схвалити ще один препарат від COVID-19

Європейське агентство лікарських засобів (EMA) отримало заявку на реєстрацію препарату від коронавірусу швейцарської компанії Roche. Ліки призначені для лікування хворих на коронавірусну інфекцію від 12 років і старших. Про це в понеділок, 11 жовтня, інформує прес-служба EMA.

"EMA розпочало розгляд заявки на отримання дозволу на продаж комбінації моноклональних антитіл Ronapreve", - йдеться в повідомленні.

В агентстві зазначили, що заявку на реєстрацію подала швейцарська фармацевтична компанія Roche. Препарат розроблений спільно з американським виробником Regeneron Pharmaceuticals.

Зазначено, що препарат можна застосовувати людям з високим ризиком зараження, наприклад тим, хто живе в будинку з інфікованою людиною.

"EMA оцінить переваги і ризики Ronapreve в стислі терміни і винесе висновок протягом двох місяців", - наголошується в релізі агентства.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: