Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
19 октября 2021, 15:00

Стефанчук назвав кількість хворих на коронавірус в Раді

Станом на понеділок, 18 жовтня, коронавірус виявлений у двох народних депутатів і у восьми членів апарату Верховної Ради. Про це сказав голова парламенту Руслан Стефанчук під час брифінгу, повідомляє УНІАН.

"За інформацією, яку я отримав сьогодні вранці, (хворі на коронавірус - ред.) двоє народних депутатів і вісім членів апарату", - сказав спікер.

Також сьогодні на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп Стефанчук звернувся до народних депутатів із закликом про необхідність дотримання санітарних норм.

"Ви знаєте ті невтішні цифри, що стосуються коронавірусної інфекції, і я дуже прошу не просто дотримуватися елементарних речей, які передбачені, - ми, парламентарії, повинні дотримуватися і дистанції, і носіння масок, і санітарної обробки рук", - сказав спікер і закликав нардепів вирішити це питання "на рівні Верховної Ради".


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: