Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
20 октября 2021, 16:30

Юрія Дудя оштрафували за пропаганду наркотиків

Зюзінський суд Москви оштрафував ведучого і журналіста Юрія Дудя на 100 тисяч рублів (близько 37 тисяч гривень), за пропаганду наркотичних засобів у двох інтерв'ю на YouTube. Про це 20 жовтня повідомило агентство ТАСС.

Відзначається, що суд визнав Дудя винним у скоєнні адміністративного правопорушення за частиною 1.1 статті 6.13 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ (пропаганда наркотичних засобів, психотропних речовин з використанням інтернету).

Рішення не набрало чинності і може бути оскаржено в апеляційній інстанції.

Як заявив адвокат Ільнур Шарапов, ведучий оскаржить штраф. Раніше в суді представник Дудя просив припинити адміністративну справу у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

Нагадаємо, адміністративну справу стосовно Юрія було порушеної 23 квітня управлінням з контролю за оборотом наркотиків ГУ МВС Росії по Москві.

Директор Ліги безпечного інтернету і член Громадської палати Росії Катерина Мізуліна пояснила, що в ході розслідування було проведено ряд офіційних експертиз, які підтвердили факти пропаганди наркотичних речовин у двох відеоінтерв'ю Дудя: з українським блогером Івангаєм і репером Моргенштерном.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: