Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
21 октября 2021, 10:30

ОБСЄ засудила блокування роботи місії на Донбасі

Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде, яка є чинним главою ОБСЄ, і генеральний секретар організації Хельга Марія Шмід висловили глибоку заклопотаність у зв'язку з блокуванням роботи Спеціальної моніторингової місії на Донбасі. Про це в середу, 20 жовтня, повідомила прес-служба ОБСЄ.

В організації закликали негайно усунути всі перешкоди, щоб спостерігачі могли продовжувати виконувати свої функції з вирішення конфліктів за допомогою моніторингу та звітності про ситуацію з безпекою на сході України.

"Не може бути ніяких виправдань для втручання в роботу Місії в будь-якій формі. Нинішні обмеження впливають на цивільне населення по обидва боки лінії зіткнення. СММ повинні бути забезпечені необхідні умови для виконання її роботи на всій території України відповідно до її мандата, мінських угод і спільних узгоджених висновків нормандського саміту", - підкреслила Лінде.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: