Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Спорт
23 ноября 2021, 12:30

Українського тенісиста спіймали на вживанні допінгу

19-річного українця Тимура Мухтаруліна підозрюють у вживанні допінгу і тимчасово усунули від виступів. Про це повідомляє ITF Tennis.

Тенісист здав тест під час виступу на турнірі ITF M15 у Чорноморську (30 серпня - 5 вересня). Проби відправили в акредитовану WADA лабораторію в Монреалі.

Там знайшли сліди вживання амфетаміну. Ця речовина належить до категорії S6 забороненого списку WADA (стимулятор) і, отже, заборонена антидопінговою програмою. Також повідомляється - гравець не має чинного терапевтичного дозволу на використання препарату.

Зазначимо, гравцеві вже надіслали повідомлення про те, що він порушив правила Антидопінгової програми. Мухтарулін має право звернутися до голови Незалежного трибуналу про скасування тимчасового усунення.

Також зазначимо, на професійному рівні українець провів лише 11 матчів, з яких переміг лише в одному. На турнірі у Чорноморську Мухтарулін отримав від організаторів wild card. Але програв уже в першому колі четвертому сіяному Клеману Табуру із Франції.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: