Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Экономика
25 ноября 2021, 13:30

Україна має намір інвестувати в авіагалузь 34 млрд

Україна має намір інвестувати у розвиток авіабудівництва 34 млрд гривень до 2030 року. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на форумі Велике будівництво: авіація та туризм у четвер, 25 листопада.

Він наголосив, що 45 високотехнологічних підприємств з авіабудування до 1 січня 2025 року вже отримали податкові пільги на прибуток, ПДВ, земельний податок, митні пільги на ввезення високотехнологічного обладнання.

План заходів передбачатиме модернізацію виробництва пасажирських та транспортних літаків сімейства АН, Антонов, вертольотів Мі, безпілотних літальних апаратів, імпортозаміщення товарів із РФ.

"У зв'язку з угодою з ЄС про відкрите небо я впевнений, що це дасть стрімкий поштовх до розвитку внутрішніх авіаперевезень, авіабудівництва, туристичної галузі. І найголовніше - це величезна кількість робочих місць для українців", - зазначив Шмигаль.

У свою чергу, президент Володимир Зеленський повідомив про ухвалення рішення щодо будівництва двох нових аеропортів на сході України та на Закарпатті.

"Сьогодні Україна інвестує мільярди гривень у модернізацію регіональних аеропортів. Це нові злітно-посадкові смуги, це нові термінали у Чернівцях, Рівному, Житомирі, Кривому Розі, Дніпрі… А також ми готуємося ще до двох. Нещодавно ми вирішили: це стратегічне питання - про ще два нові аеропорти. На сході України та ще одного нового аеропорту на Закарпатті", - сказав він, не уточнивши точно місця розташування нових аеропортів.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков уточнив, що в середині 2022 року планують розпочати будівництво злітно-посадкової смуги аеропорту "Мукачево".


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: