Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
27 ноября 2021, 10:00

ВООЗ визнала новий штам COVID загрозою для світу

Експерти зі Всесвітньої організації охорони здоров'я дійшли висновку, що черговий різновид коронавірусу під назвою Омікрон може загрожувати країнам, які ведуть боротьбу з поширенням інфекції, повідомляє агентство Reuters.

Вірус B.1.1.529 після цілої серії мутацій може впливати на вміст протеїну організму, кажуть експерти. Проблема полягає в тому, що наявні зараз вакцини можуть бути не настільки ефективними за такої зміни.

Приклад ПАР показав, що цей варіант вірусу поширюється швидше, ніж його попередники, і може торкнутися більшої кількості людей, у тому числі й тих, хто раніше перехворів на інші штами, припускають у ВООЗ. В організації закликали всі країни приділити більшу увагу вивченню нового штаму.

Раніше про небезпеку нового штаму попередив міністр охорони здоров'я ПАР Джо Фаала. Він заявив, що варіант вірусу, виявлений 11 листопада, небезпечний, і повідомив про нові обмеження під час відвідування країни.

За останні тижні новий штам вірусу було виявлено у Ботсвані, Бельгії, Ізраїлі та Гонконгу. Наприкінці цього тижня його виявили й у Європі.

Творці вакцини Pfizer BionTech SE та AstraZeneca заявили, що ретельно вивчають ситуацію з появою нового штаму.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: