Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
27 ноября 2021, 15:00

УЦЗ порівняв COVID-смертність у 2020 та 2021 роках

Український центр охорони здоров'я прогнозує, що за підсумками 2021 року смертність від коронавірусу перевищить показники 2020 року. Про це повідомляє прес-служба УЦЗ.

Так, на основі аналізу ситуації з коронавірусом у період з 18 по 24 листопада повідомляється, що серед госпіталізованих лише 1 особа з 10 в Україні вакцинована.

У 2020 році було зафіксовано 33,5 тис. надлишкових смертей, з яких понад 31 тис. було зафіксовано з вересня до грудня. У 2021 році лише за 9 місяців ця кількість досягла 24 тис., без урахування осінньої хвилі захворювань.

В УЦЗ вважають, що кількість надлишкових смертей може різко збільшитись.

Дослідження показують, що кількість смертей у країнах Європи залежить від вакцинованих, зазначають в УЦЗ. У країнах з успішною вакцинною кампанією показник смертності від COVID-19 низький, аутсайдери відповідно високі. Водночас, аналітики УЦЗ зазначають, що на ці фактори не впливає кількість захворювань у країні.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: