Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
28 ноября 2021, 09:00

У ВООЗ озвучили версію походження штаму Омікрон

Новий варіант коронавірусу Омікрон (B.1.1.529) міг з'явитися в організмі людини з ослабленим імунітетом, яка не повністю вилікувалася від інфекції. Таку гіпотезу озвучила головний епідеміолог Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія Ван Керкхове в інтерв'ю Financial Times.

"Невідомо, звідки взявся цей штам, але згідно з однією з гіпотез, що розглядалися, він міг походити від зараженого пацієнта з ослабленим імунітетом, який не зміг повністю вилікуватися від вірусу і в організмі якого вірус розмножувався протягом значного часу", - заявила представник ВООЗ.

У зв'язку з появою Омікрона Ван Керкхове закликала світову спільноту не звинувачувати в тому, що відбувається, держави, де штам вперше був виявлений. Натомість, додала вона, слід пильніше спостерігати за всіма видами COVID, проводити більше тестів та досліджень.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: