Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
28 ноября 2021, 16:00

Швейцарія проведе референдум про COVID-сертифікати

У Швейцарії в неділю, 28 листопада, проходить референдум щодо правових основ COVID-сертифікатів. Його учасникам запропоновано висловити ставлення до вже введених санітарних перепусток з QR-кодами, які видають на основі "правила 3G" – скорочення від genesen, geimpft, getestet (перехворів, щеплений, протестований). Такі перепустки необхідні, зокрема, для відвідування великих культурних заходів та ресторанів.

Згідно з опитуваннями, дві третини виборців підтримують діюче ковідне законодавство, але експерти побоюються подальшого зростання напруженості через політику влади щодо боротьби з коронавірусом. За даними поліції, політичні діячі у Швейцарії отримують безпрецедентно велику кількість погроз. Правоохоронні органи були змушені посилити охорону цілої низки політиків, у тому числі міністра охорони здоров'я Олена Берсе.

Останніми тижнями критики антиковідних обмежень багаторазово влаштовували акції протесту по всій країні. Деякі акції переростали у зіткнення демонстрантів із поліцією.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: