Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
29 ноября 2021, 15:00

Ердоган пропонує посередництво України та РФ

Президент Туреччини Реждеп Таїп Ердоган запропонував Україні та Росії стати посередником у врегулюванні конфлікту, повідомляє Hurriyet у понеділок, 29 листопада.

Ми виступаємо за встановлення миру в регіоні, особливо коли йдеться в першу чергу про кримських тюрків. Ми неодноразово обговорювали ці питання з дружньою Росією і особливо з паном Путіним. Ми хочемо, щоб не було території, де домінує війна. Нехай на цій території у майбутньому панує мир, ми бажаємо розвивати ставлення до цього питання у позитивному ключі", - заявив він.

За словами Ердогана, Туреччина "посередничатиме в цьому питанні, обговорюватиме це питання" з Москвою та Києвом.

"З цього приводу буде посередництво, ми обговоримо це питання з ними. Ми хотіли б брати участь у вирішенні цього питання, розвиваючи ці переговори як з Україною, так і з Путіним", - додав він.

Як відомо, Україна та Росія давно не можуть погодити ні зустрічі лідерів нормандського формату, ні переговорів президентів країн – Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Зокрема, сьогодні у Кремлі вкотре заявили, що підготовка зустрічі не ведеться.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: