Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
29 ноября 2021, 16:30

Переговори "Нормандії" зайшли в глухий кут

Переговори в нормандському форматі зайшли в глухий кут, вважає голова МЗС України Дмитро Кулеба. Про це він сказав в інтерв'ю Delfi, яке опублікував сайт відомства в понеділок, 29 листопада.

Причиною ситуації він назвав відмову РФ організувати саміт.

"Росія має бути в переговорному процесі, щоб домовитися в нормандському форматі. Коли ми бачимо, як вони ставляться до контактів у нормандському форматі і роботи Тристоронньої контактної групи, ми розуміємо, що Росія справді не зацікавлена ​​у цих форматах, щонайменше", - каже Кулеба.

За його словами, нормандському формату також зашкодила публікація Росією дипломатичного листування із Францією та Німеччиною - це "є черговим ударом по цьому формату і довірі в його рамках".

"Але Україна налаштована дотримуватись цього формату і продовжуватиме шукати шляхи залучення Росії, безумовно, не поступаючись її тиску", - відзначив міністр.

Також Кулеба додав, що також заблоковано переговори в Тристоронній контактній групі.

"ТКГ заблокована, Нормандський формат поки що нормально не функціонує, оскільки Росія відмовляється проводити його саміт або міністерську зустріч", - відзначив міністр.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: