Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
30 ноября 2021, 15:30

Путін про вторгнення РФ в Україну: Це не сталося

Президент Росії Володимир Путін прокоментував заяви про можливе вторгнення РФ в Україну, які звучать восени, пише РІА Новости у вівторок, 30 листопада.

"Дивіться, про можливе введення російських військ в Україну говорили ще на початку року... Але, як бачите, це не трапилося... Справа не в тому, щоб вводити там війська, не вводити, воювати, не воювати. А справа в тому, щоб налагодити відносини: щодо створення більш справедливого сталого розвитку та врахування інтересів у сфері безпеки всіх учасників міжнародної діяльності. Ось якщо ми щиро до цього прагнутимемо, то жодних погроз ніхто не відчуватиме", - сказав Путін.

Також Путін пригрозив відповіддю Україні на можливу появу ударних комплексів, що загрожують Москві.

"Якщо на території України виникнуть комплекси якісь ударні, підлітний час до Москви буде 7-10, а в разі розміщення гіперзукової зброї - 5 хвилин... А нам що робити? Ми тоді повинні будемо щось подібне створити щодо тих, хто нам так загрожує. Уявляєте? А ми можемо це зробити вже зараз", - сказав Путіне

Крім того, він вкотре заявив про наближення НАТО до російських кордонів.

"Відносини між Росією та західним співтовариством, колективним Заходом, у 1990-ті роки – на початку 2000-х були практично безхмарними. Навіщо потрібно було розширювати НАТО до наших кордонів? Ну навіщо? Хто може відповісти на це питання?", - сказав Путін.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: