Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Политика
30 ноября 2021, 12:00

Вторгнення РФ в Україну: Кулеба назвав найгірший сценарій

Кремль розглядає можливість вторгнення в Україну для кардинальної зміни балансу сил у регіоні. При цьому Росія має намір зробити це, оскільки європейські союзники України зайняті внутрішніми проблемами. На цьому наголосив глава МЗС України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу з журналістами.

"За гіршого сценарію Росія може спробувати підірвати архітектуру безпеки, яка склалася в період після "холодної війни" в Європі, і перекроїти кордони силою, як це вже було в 2008 році в Грузії та в 2014 році, коли вона анексувала Крим і почала війну на Донбасі", - сказав він.

Міністр вважає, що президент РФ Володимир Путін розглядає таку можливість у цей період, оскільки українські союзники – Франція та Німеччина – зосереджені на внутрішніх справах. У Німеччині нещодавно відбулися вибори і тільки сформувався новий уряд, а у Франції вибори відбудуться дуже скоро.

"Російський політичний проект Північний потік-2 перебуває на стадії сертифікації. Володимир Путін вважає, що зараз Захід слабкий і вразливий. Він може бути впевнений, що настав час змінити баланс сил на свою користь. Я вважаю, що ми повинні довести, що він помиляється. Ми повинні стримувати Росію та демотивувати її щодо подальшої агресії", - заявив Кулеба.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: