Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
02 декабря 2021, 14:00

Рада на рік продовжила закон про особливий статус ОРДЛО

Верховна Рада на рік продовжила закон про особливий статус окупованого Донбасу. Рішення підтримали 317 нардепів на засіданні, яке відбулося в четвер, 2 грудня.

Законопроект пропонує в статті 1 закону Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей число "2021" замінити числом "2022".

Як сказано в пояснювальній записці, це дозволить створити додаткові часові можливості для реалізації законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання в окремих районах ОРДЛО на основі принципів і норм міжнародного права й Статуту ООН.

Законом про особливий статус Україна гарантує "недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності і покарання осіб – учасників подій на території Донецької та Луганської областей".

Також гарантується вільне використання, вивчення та підтримка російської мови у суспільному і приватному житті. У свою чергу, органи місцевого самоврядування в ОРДЛО повинні сприяти використанню російської мови у сфері освіти, ЗМІ, судочинстві, економічній та соціальній діяльності тощо.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: