Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
05 декабря 2021, 14:00

Київ та сім регіонів на порозі жовтої зони

В Україні станом на ранок неділі, 5 грудня, у червоній зоні карантину залишаються Київ та 18 областей. Але при цьому в столиці та ще в семи регіонах показники захворюваності на COVID-19 суттєво покращилися і вже відповідають показникам жовтої зони. Про це свідчать дані МОЗ.

Так, у червоній зоні епіднебезпеки, крім Києва, перебувають Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

В оранжевій зоні – Закарпатська та Полтавська області. У жовтій – Кіровоградська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області.

Але в Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській та Херсонській областях показники захворюваності на коронавірус вже наблизилися до показників жовтої зони епіднебезпеки, і навіть краще, ніж в областях, що перебувають в помаранчевій зоні.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: