Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
06 декабря 2021, 17:30

Шотландцям запропонували тестуватися на COVID, як виходять із дому

Заступник першого міністра Шотландії Джон Суїнні заявив, що жителям Шотландії було б бажано робити експрес-тест на COVID-19 щоразу, як залишатимуть дім. Про це повідомляє The Guardian у понеділок, 6 грудня.

"Особисто я тепер роблю експрес-тест кожен день, коли я виходжу з перспективою зустрітися з іншими представниками громадськості за межами мого будинку. Я також закликаю інших робити те саме, тому що це дає мені впевненість, що я захищаю свій власний будинок, і це дає мені впевненість, що я захищаю інших людей", - сказав Суїнні.

Влада хоче підвищити регулярність експрес-тестів і робити їх частіше, ніж два рази на тиждень, коли хтось хоче взаємодіяти з іншими людьми.

За даними Worldometers, з початку пандемії в Британії всього діагностували більше 10,4 млн заражень, близько 145 тисяч COVID-пацієнтів померли, понад 9,2 млн осіб одужали.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: