Присоединяйтесь к нам: Facebook Twitter YouTube
Выбор по дате
Персона
Цитата дня
"Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко"
Олексій Данілов, секретар РНБО України
Общественное мнение
Общество
06 декабря 2021, 11:00

В Україні розширилася жовта зона карантину

В Україні станом на ранок понеділка, 6 грудня, жовта зона адаптивного карантину розширилася до шести областей. До неї увійшло Закарпаття. Про це свідчать дані МОЗ.

Наразі у жовтій зоні перебувають Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька, Харківська та Закарпатська області.

До червоної зони віднесені Київ, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська та Черкаська області.

Станом на 5 грудня в жодному регіоні не перевищено показник завантаженості ліжок з киснем для пацієнтів із COVID-19. У середньому у країні цей показник становить 40,5% при граничному рівні 65%. У Києві показник завантаженості ліжок із киснем становить 38,3%.

Рівень захворюваності на COVID-19 за встановленого показника 75 на 100 тис. населення становить по країні 424 на 100 тис. населення. У Києві рівень захворюваності - 592 на 100 тис. населення.

Найвищий рівень захворюваності на COVID-19 у Полтавській - 744 та Миколаївській областях - 648 на 100 тисяч населення.

Рівень госпіталізацій у країні становить 49,2 при граничному показнику 60 на 100 тисяч населення. У Києві рівень госпіталізацій - 44,2 на 100 тис. населення. Показник рівня госпіталізацій перевищено у п'яти регіонах.


+Поделиться:


Счетчики:
Наши партнеры: